Hakkımızda

Plaskon Plastik 2014 yılında tecrübeli genç ve dinamik ekibiyle plastik sektörüne yenilikler katmak, müşteri odaklı üretim yapmayı hedefleyerek kurulmuştur.

Firmamız başta tarım sektörü olmak üzere, tüm plastik şişe ve ambalajları üretme teknolojisine sahip modern tesisiyle PE ve PP ürünleri kusursuz, müşteri istek ve memnuniyeti gözetilerek bir tedarikçiden çok profesyonel çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Genç ve yeniliğe açık olan kadromuzla standart ürünlerin yanı sıra görsel, yüksek kullanım ergonomisine sahip şişe ve ambalaj üretmeyi hedeflemekteyiz. Uygun fiyat, hızlı teslimat yanı sıra kalite ve müşteri memnuniyetini kendimize misyon, her gün tecrübe bilgi ve birikimimize yeniklikler katarak gelişen teknolojiyle ülke ve dünya pazarındaki yerini almak, çözüm ortağı olmayı hedefleyerek tüm müşterilerine sonsuz güven aşılamayı vizyon edinmekteyiz.

Sadece bugünü düşünerek hareket etmiyor; çevreyi, doğayı, gelişen ülke ekonomisine katkı sağlamayı, siz değerli iş ortaklarımızla geleceğe hızlı ve güvenli adımlar atmayı hedefliyoruz.